Last minute zájezdy

Když se řekne Tunisko na last minute zájezdy, tak se mnohým vybaví ostrov Djerba. Pravda je ale takové, že se takto dá dostat hned do několika krásných lokalit v této bohaté zemi. I přesto ovšem začneme právě Djerbou. Ubytování na tomto největším ostrově severní Afriky nabízí například hotel Djerba Palace. Označen je celkem čtyřmi hvězdičkami a situován je téměř na pláži v krásné zelené zahradě. Poté, co ubytovaní hosté projdou zahradou, dostanou se po 250 metrech na pláž. Přímo na pláži lze navštívit bar, který patří k hotelu a za poplatek si půjčit vybavení k vodním sportům. Kavárna, diskotéka a další služby jsou samozřejmostí.

Příjemné ubytování v Tunisku

Velmi moderním letoviskem je bezesporu také Port El Kentaoui. Toto přístavní město je zasazeno do krásného pobřeží, které bylo před nějakými 30 lety pouze prázdným pobřežím. Ubytování poskytuje v tomto letovisku třeba pětihvězdičkový hotel Hannibal Palace. Ten byl postaven přímo v centru jachtového přístavu hned u pískem pokryté pláže. Od města Sousse leží přibližně 8 kilometrů. V hotelu je k dispozici venkovní bazén, maurská kavárna anebo sluneční terasa či diskotéka. Není třeba si objednat třeba jízdu na koni, anebo tenisové kurty.

Pro své last minute zájezdy si můžete vybrat i další destinace

Dubaj last minute Egypt last minute Turecko last minute Řecko last minute Srí Lanka last minute
Thajsko last minute Spojené arabské emiráty dovolená Kuba last minute Kanárské ostrovy last minute Dominikánská republika last minute

Přeposlat Tisknout

Počasí

Čtvrtek 21°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 23°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.66 CZK

USDUSD = 22.06 CZK

TNDTND = 7.8 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist